www.eventownik.pl
 
Bezpłatna Wysyłka + 30-Dniowa Gwarancja
Str. główna >  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Wysyłka i zwroty
EMS, który zwykle trwa 1 tydzień (3-7 dni) w transporcie. Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące dostawy, skontaktuj się z nami.
Gwarantujemy, że wymagane są jednorazowe zamówienia wysyłkowe i przelewy. Numer przesyłki zostanie wysłany zaraz po wysłaniu towaru. Nie możemy jednak sprawdzić statusu przesyłki po opuszczeniu działu wysyłki. Przyczyna opóźnienia może być spowodowana problemami pogodowymi lub innymi okolicznościami pozostającymi poza naszą kontrolą.
Dla wygody i ochrony naszych klientów oferujemy możliwość wysyłki zamówienia, wymagamy bezpośredniego podpisu. Należy pamiętać, że wybór przyjęcia paczki bez konieczności podpisu jest obowiązkiem, za który pakiet zostanie zgubiony podczas transportu lub po dostawie.
Zwroty i wymiany
Tutaj, w naszym sklepie internetowym, staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi wysokiej jakości. Wiemy, że zakupy online nie są często zgodne z Twoimi oczekiwaniami, kiedy otrzymasz zamówienie. Przed wysłaniem przedmiotu musisz się z nami skontaktować. Uwaga: nie obejmuje kosztów transportu i obsługi, zwrotu lub wymiany. Ponadto nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki
Transakcja
Handel ma być zgodny z tymi samymi wytycznymi, w zamian za to muszą one w ciągu 15 dni od daty otrzymania, niezużyte, nieuszkodzone i w towarzystwie wszystkich oryginalnych opakowań. Zamów anulowanie
W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z nami. Po wysłaniu zamówienia potraktowane zostanie jako żądanie anulowania, zgodnie z polityką zwrotów.
Powrót