www.eventownik.pl
 
Bezpłatna Wysyłka + 30-Dniowa Gwarancja
Str. główna >  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Skuteczne natychmiastowo Nasz sklep (strona lub my) bardzo poważnie traktuje prywatność informacji o użytkownikach i klientach Witryny dla klientów (Ciebie). Przeczytaj poniższe zasady, aby zrozumieć, jak traktujemy Twoje dane osobowe podczas korzystania z Witryny.
Informacje umożliwiające identyfikację osób Nie będziemy zbierać informacji umożliwiających identyfikację (np. Imię i nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail), zwanych też w niniejszym dokumencie danymi osobowymi ,? o tobie, chyba że podasz go dobrowolnie.
Nie sprzedajemy ani nie wysyłamy żadnych przedmiotów zamówionych za pośrednictwem Witryny bezpośrednio do osób, które są w wieku poniżej 18 lat. Jeśli masz mniej niż 18 lat, powinieneś korzystać z Witryny tylko z udziałem rodzica lub opiekuna i nie przesyła nam żadnych danych osobowych.
Co możemy zrobić z danymi osobowymi - Jeśli udostępnisz nam dane osobowe, możemy je wykorzystać, aby lepiej zrozumieć Twoje zainteresowania i obawy. Wykorzystamy te informacje również w celu przetworzenia zamówienia.
Jeśli poinformujesz nas, że chcesz otrzymywać od nas dodatkowe informacje za pośrednictwem poczty e-mail, możemy wykorzystywać Twoje dane, aby od czasu do czasu kontaktować się z Tobą w sprawie zmian na naszej stronie internetowej, nowych produktów, aktualizacji witryn i usług oraz ofert specjalnych, które naszym zdaniem będą cenne . Jeśli nie chcesz otrzymywać takich wiadomości e-mail, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami anulowania subskrypcji otrzymanych wiadomości e-mail.
Możemy udostępniać twoje dane naszym prawnie powiązanym podmiotom. W przypadku połączenia lub przeniesienia naszych aktywów, Witryny lub operacji możemy ujawnić lub przekazać dane osobowe użytkownika w związku z taką transakcją.
Ujawnimy informacje umożliwiające identyfikację osoby bez Twojej zgody, jeśli jest to wymagane przez prawo lub w dobrej wierze, że takie działanie jest niezbędne do zbadania lub ochrony przed podejrzanymi działaniami przestępczymi naszych klientów, odwiedzających, współpracowników lub nieruchomości (w tym tej Witryny), lub inni.
Każdy, kto chce poprawić / zaktualizować / usunąć informacje z naszej bazy danych, powinien skontaktować się z nami. Dołożymy uzasadnionych starań, aby terminowo obsłużyć Państwa wniosek.
Powrót